ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних   ситуацій Ставищенської селищної ради розглянули наступні питання:

16:11 13.01.2022

Проголосуй за «Місце щасливого дитинства» с. Сухий Яр

Жителі Сухого Яру подалися на учать у програмі Британської Ради «Активні громади», щоб отримати додаткові кошти на облаштування дитячого майданчика. Селяни вже починали власноруч реалізовувати проєкт, та його не вдалося завершити через брак коштів.

16:12 11.01.2022

ГОЛОВА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ РДА ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ СТАВИЩЕНЩИНИ З РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

10 січня голова Білоцерківської РДА Людмила Мерзлюк здійснила робочу поїздку у Ставищенську селищну територіальну громаду, під час якої разом із Ставищенським селищним головою Леонідом Джужиком відвідала дитячий будинок сімейного типу Юрія та Олени Карпенків.

16:09 10.01.2022

ДІТИ ВІКОМ ВІД 6 МІСЯЦІВ ДО 6 РОКІВ,  НЕ ЩЕПЛЕНІ ВІД ПОЛІО ВЧАСНО, БУДУТЬ ВАКЦИНОВАНІ, починаючи з кінця січня 2022 року

ДІТИ ВІКОМ ВІД 6 МІСЯЦІВ ДО 6 РОКІВ, НЕ ЩЕПЛЕНІ ВІД ПОЛІО ВЧАСНО, БУДУТЬ ВАКЦИНОВАНІ, починаючи з кінця січня 2022 року

Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту вчасно або отримали їх із порушенням Національного календаря профілактичних щеплень, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною (ІПВ).

15:57 10.01.2022

Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування таких ставок:

14:32 10.01.2022

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Найчастіше пожежі  виникають  від короткого замкнення, перевантаження  електромережі,  утворення великих перехідних опорів, підключених  до електромережі і залишених без нагляду електроприладів (чайників, плиток, прасок).

13:10 06.01.2022

Змінено розміри ставок збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів

Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

12:26 06.01.2022

Відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Ставищенської селищної ради інформує

Урядом 06.10.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі». Вищезазначеною постановою затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі. Для призначення і виплати такої компенсації є дотримання певних вимог.

12:14 06.01.2022