Дата: від до Скинути

«Програма з розширення можливостей для жінок та вразливих категорій населення у секторі кондитерського та крафтового виробництва» від USAID AГРО

Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з числа жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення. Дедлайн –16 квітня 2021 року.

14:49 07.04.2021

АТ «Київоблгаз» будує газові мережі та встановлює газове обладнання «під ключ»

Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.

14:38 07.04.2021

Безкоштовний вивіз твердих побутових відходів

В період з 01 квітня по 01 червня 2021 року щосуботи мешканцям Ставищенської громади дозволяється безкоштовно вивозити тверді побутові відходи (окрім гілля, будівельних відходів, шин, небезпечних речовин) на полігон твердих побутових відходів.

18:07 02.04.2021